Author: l***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's good and fine. iIlike it
Color: Black
Price: 13kr
| Material | Polyester |
| General Specification | 1PC |
| Special Selling Point | Wig Net Caps |
| Type | Wig Caps |
| Height | 0.3 cm |
| Length | 11.8 cm |
| Width | 7.9 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb260226131671606617855 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: l***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's good and fine. iIlike it
Color: Black