Author: 3***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it is so so beautiful thanks shein I will order more💙💙💙💙💙💙🫶🫶🫶🫶🫶❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💋💋💋💋💕💕❤️❤️❤️💓💓💓💓💓💓
Color: Multicolor
Price: 136kr
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 140 g |
| Length | 32 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2311285675092539 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: 3***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it is so so beautiful thanks shein I will order more💙💙💙💙💙💙🫶🫶🫶🫶🫶❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💋💋💋💋💕💕❤️❤️❤️💓💓💓💓💓💓
Color: Multicolor
Author: d***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing, really nice. Not cheap looking.
Color: Multicolor
Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: parrucca particolare ma fatta molto bene, ha gli elastici posteriori per poterla fissare con cura. la frangia è un po' lunga ma meglio lunga che corta.
Color: Multicolor
Author: Z***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Color: Multicolor