Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Linda cor linda gostei ❤️❤️❤️❤️
Color: Gold
Price: 160kr
Original Price: 168kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 256 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb25021413111578765 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Linda cor linda gostei ❤️❤️❤️❤️
Color: Gold