Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice hair, looks very natural
Color: Black
Price: 94kr
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 97 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2401038287970792 |
Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice hair, looks very natural
Color: Black
Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this wig and the quality is good
Color: Black
Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality for price
Color: Black
Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: me encanta gracias
Color: Black