Author: e***e
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: LOL, didn’t come out looking like I thought it would, colour is lovely though, I may just cut this into a pixie though
Color: Royal Blue
Price: 148kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 155 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb251113931975133356 |
Overall Rating: 3.00/5
Author: e***e
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: LOL, didn’t come out looking like I thought it would, colour is lovely though, I may just cut this into a pixie though
Color: Royal Blue