Author: 6***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: wow wow wow so sexy...
Color: Ombre | 1 photo(s)
Price: 497kr
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Lace Area | 13*4 |
| Net Weight | 330 g |
| Length | 66.04 cm |
| Crown | 57-59 cm |
| SKU | sb2401021063034490 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: 6***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: wow wow wow so sexy...
Color: Ombre | 1 photo(s)