Author: c***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this wig, it's not the most realistic wig out there but it's so good for the price and the curls are beautiful!
Color: Black | 1 photo(s)
Price: 311kr
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2208017122271270 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: c***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this wig, it's not the most realistic wig out there but it's so good for the price and the curls are beautiful!
Color: Black | 1 photo(s)
Author: m***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Trop jolie
Color: Black