Author: g***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My mom will adore it! Its sooooo quality
Color: Black | 3 photo(s)
Price: 427kr
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2210185149601313 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: g***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My mom will adore it! Its sooooo quality
Color: Black | 3 photo(s)
Author: b***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I recommend a very nice hair
Color: Black
Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: شبه الاصليه جميله جدا علي الحقيقه الطول مناسب زي ما تمنيت بالضبط شكرا شي ان
Color: Black