Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect, thank you very much
Color: Piano Color
Price: 130kr
| Color | Coffee Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 185 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312263262609957 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect, thank you very much
Color: Piano Color
Author: t***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely and light yo wear beautiful fit.
Color: Piano Color
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: havent worn yet..cant wait 2 wear it.
Color: Piano Color
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice wig, love it
Color: Coffee Brown | 1 photo(s)