Author: d***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really beautiful one!!!
Color: Pink
Price: 134kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 150 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2405141899855940 |
Author: d***k
Date:
Review: really beautiful one!!!
Color: Pink
Author: 9***j
Date:
Review: LOOOVEEEEE so cute
Color: Pink
Author: t***5
Date:
Review: Sooo cute, great vibrant colour
Color: Pink
Author: 3***5
Date:
Review: The best week have so much fun with it atmy party
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.