Author: s***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: exactly what i needed. can move the dividers aswell which is really helpful.
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 13kr
one-size
| Material | PP |
| Closure Type | Buckle |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Features | Lightweight |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Blue |
| Type | Nail Art Tool Storage |
| Batteries Included | No |
| Height | 17.3 cm |
| Length | 2.3 cm |
| Width | 9.8 cm |
| SKU | sb2206306969909904 |
Author: s***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: exactly what i needed. can move the dividers aswell which is really helpful.
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love them. Good quality and it comes so in handy that you can change the dividers.
Color: Clear | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: d***_
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice, just as described.
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very practical to store jewelry pieces and nails
Color: Clear | Size: one-size | 2 photo(s)