Author: l***2
Date:
Review: Just got it a few days ago and Honestly so impressed with this camera!! I didn’t expect the pictures to come out so nice! It gives early 2000s
Color: LK-007 Yellow
Price: 186kr
Original Price: 248kr
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | LK-007 Green |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Shutter Priority |
| SKU | se2501084401733611 |
Author: l***2
Date:
Review: Just got it a few days ago and Honestly so impressed with this camera!! I didn’t expect the pictures to come out so nice! It gives early 2000s
Color: LK-007 Yellow
Author: s***a
Date:
Review: loooovee this!! i use it all the time, great for the money
Color: LK-007 Pink
Author: i***7
Date:
Review: Very nice! I like it🥰
Color: LK-007 Purple
Author: l***g
Date:
Review: I really love it came with memory card and I will start capturing my new memories 🤣
Color: LK-007 Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.