Price: 3 969kr
one-size
| Material | Aluminum Alloy |
| Color | Black |
| Type | Car Multimedia Player |
| Display Size | Others |
| Touch Type | Capacitive Touch Screen |
| Screen Resolution | 2K |
| CPU | Spreadtrum |
| CPU Core | Octa-core |
| System | Android |
| ROM Memory Size | 128GB |
| RAM | 6GB |
| Language | English |
| Compatible Brand | GM |
| Batteries Included | No |
| Connection Method | WiFi |
| Certification | CE |
| SKU | sq2308303555346536 |