Author: v***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really like them, I just need to learn how to use them nicely and properly.
Color: Multicolor | Size: 1 Crystal Ribbon Butterfly
Price: 18kr
1 Silver Face Mask
| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Black |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Net Weight | 7 g |
| Height | 0.2 cm |
| Width | 7 cm |
| Length | 12 cm |
| SKU | sb260320130788362530637 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: v***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really like them, I just need to learn how to use them nicely and properly.
Color: Multicolor | Size: 1 Crystal Ribbon Butterfly