Author: A***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: La niña es cubana la mujer no está
Color: Black | Size: one-size
Price: 20kr
one-size
| Material | TPE |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | Black |
| Type | Hair Washing Tools |
| Height | 6.8 cm |
| Width | 7.8 cm |
| Length | 7.8 cm |
| SKU | sb260402170604233055666 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: A***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: La niña es cubana la mujer no está
Color: Black | Size: one-size