Author: r***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to use amd you don’t meed glue
Color: Red | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 11kr
Original Price: 14kr
one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Red |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 8 cm |
| Length | 10 cm |
| SKU | sb2305223183059155 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: r***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to use amd you don’t meed glue
Color: Red | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: c***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: exactly as described! perfect
Color: Red | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice and sticky and good range of shapes's
Color: Red | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: O***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super cute, love love love
Color: Red | Size: one-size | 1 photo(s)