Author: j***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I am happy with my fast charger
Color: Black | 1 photo(s)
Price: 16kr
Original Price: 21kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 45W |
| SKU | sw260112135766342371545 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: j***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I am happy with my fast charger
Color: Black | 1 photo(s)
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good packae and prize for it
Color: Black | 1 photo(s)
Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is very good
Color: Black | 1 photo(s)
Author: t***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice cable, quick delivery.
Color: Black | 3 photo(s)