Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute, just like the pictures!
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Price: 19kr
Original Price: 22kr
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 2/2.6 cm |
| Width | 0.66/1.4 cm |
| SKU | sb2412192479712130 |
Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute, just like the pictures!
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Same as photo, recommend
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: m***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love these very cute
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: g***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it
Color: Multicolor | 1 photo(s)