Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Pink
Price: 17kr
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Nail Shapes | Square |
| Type | 3D Nails |
| Height | 0.2 cm |
| Length | 1.47-2.05 cm |
| Width | 1.1-1.95 cm |
| SKU | sb2401078508139863 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Pink
Author: A***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely gorgeous very cute cute look very pretty
Color: Pink
Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: sobib, kuid tegemine vajab harjutamist
Color: Pink
Author: L***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: j'aime bien 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Pink | 1 photo(s)