Author: e***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excellent hair... I love it so much 😍😍😍
Color: Brown Ombre | 2 photo(s)
Price: 151kr
Original Price: 201kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red Highlight |
| Type | Headband Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 285 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312023336860634 |
Overall Rating: 4.78/5
Author: e***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excellent hair... I love it so much 😍😍😍
Color: Brown Ombre | 2 photo(s)
Author: k***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful
Color: Brown Ombre | 1 photo(s)
Author: d***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Softer and sweeter
Color: Brown | 3 photo(s)
Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Happy again love these wigs look natural and easy to manage and doesn’t flake when products put on so happy sexy wig
Color: Black | 1 photo(s)