Author: z***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: SOOO CUTEEE I LOVE THEM FOR MY EYE MAKEUP
Color: White
Size: one-size
Price: 21kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 1 cm |
| Width | 10 cm |
| Length | 26 cm |
| SKU | sb2303290900663676 |
Author: z***f
Date:
Review: SOOO CUTEEE I LOVE THEM FOR MY EYE MAKEUP
Color: White
Size: one-size
Author: h***1
Date:
Review: Verry good quality nice
Color: Pink
Size: one-size
Author: k***9
Date:
Review: Very shiny, I love them.
Color: White
Size: one-size
Author: h***x
Date:
Review: As in the picture, good glitter.
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.