Author: d***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: bery good as expected nice
Color: Multicolor
Size: Purple
Price: 20kr
Original Price: 27kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25063079223242566 |
Author: d***1
Date:
Review: bery good as expected nice
Color: Multicolor
Size: Purple
Author: e***s
Date:
Review: nice material, useful
Color: Multicolor
Size: Blue
Author: d***1
Date:
Review: yes very good as expected nice
Color: Multicolor
Size: Pink
Author: K***u
Date:
Review: Perfect and works well.
Color: Multicolor
Size: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.