Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: What a great item, the effects are stunning. Watch more on YouTube.
Color: Multicolor
Price: 17kr
Original Price: 23kr
| Material | Magnet |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Magnet |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| Height | 1 cm |
| Length | 11.1 cm |
| Width | 0.9 cm |
| SKU | sb251108441468921296 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: What a great item, the effects are stunning. Watch more on YouTube.
Color: Multicolor
Author: l***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: favourite cat eye magnet
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Author: l***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: my new favourite cat eye magnet💯
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🧡ྀི💛ྀི❤️ྀི🧡ྀི💛ྀི❤️ྀི🧡ྀི💛ྀི❤️ྀི🧡ྀི💛ྀི❤️ྀི🧡ྀི💛ྀི❤️ྀི
Color: Multicolor