Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best quality and is easy to set up
Color: White
Price: 982kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Home Cinema |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LED |
| ANSI | Other |
| Projection size | 20-300" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | None |
| SKU | se2409097176390107 |
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best quality and is easy to set up
Color: White
Author: i***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality. Software with apps like Netflix, YouTube, Google Play Store Easy Setup.
Color: White
Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality, thanks.
Color: White
Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great
Color: White