Author: k***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Got this for an acitivity for my daughter. Looks awesome. I soaked them in hot water and soap and then dried them just so I feel safer using it in her lips once we make the lip gloss
Color: Multicolor
Price: 13kr
| Material | ABS |
| Corresponding Part | Lip |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Tube |
| Length | 3.2 cm |
| Width | 2 cm |
| Height | 6.8 cm |
| SKU | sb2409293221185423 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: k***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Got this for an acitivity for my daughter. Looks awesome. I soaked them in hot water and soap and then dried them just so I feel safer using it in her lips once we make the lip gloss
Color: Multicolor
Author: b***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent
Color: Multicolor
Author: ~***~
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Jest okej👍
Color: Multicolor
Author: r***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love IT love IT love IT love IT love IT
Color: Multicolor