Author: v***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is so beautiful. I'm so happy with this. I looks like a natural hair.
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Price: 162kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 285 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2208033491319116 |
Overall Rating: 4.81/5
Author: v***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is so beautiful. I'm so happy with this. I looks like a natural hair.
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Author: n***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really nice, well made wig 😄😄
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: O***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it!
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: R***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful like product image ✨️💙✨️
Color: Multicolor | 1 photo(s)