Author: j***e
Date:
Review: Really great brushes if you thinking of buying these do not even hesitate they are amazing. All came beautifully with caps in the photo some of them aren’t with bc i lost them ;)
Color: Multicolor
Size: 10
Price: 28kr
| Material | PMMA |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 1-2mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Brush Set |
| Height | 14.5 cm |
| Length | 14.5 cm |
| Width | 0.5 cm |
| SKU | sb2304099577772127 |
Author: j***e
Date:
Review: Really great brushes if you thinking of buying these do not even hesitate they are amazing. All came beautifully with caps in the photo some of them aren’t with bc i lost them ;)
Color: Multicolor
Size: 10
Author: n***8
Date:
Review: the quality of this is perfect, it really stepped up my nail game
Color: Multicolor
Size: 10
Author: s***y
Date:
Review: I’ve ordered so many brushes and I definitely can say they are perfect.
Color: Multicolor
Size: 10
Author: j***s
Date:
Review: I really love them
Color: Multicolor
Size: 10
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.