Price: 8 882kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used - Like New or Open Box |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1920*1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw251030468465339619 |