Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: magnifiiique
Color: Mauve Purple | 1 photo(s)
Price: 430kr
| Material | Silicone |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Mauve Purple |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2408147818488750 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: magnifiiique
Color: Mauve Purple | 1 photo(s)
Author: e***6
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Really nice i love it
Color: Mauve Purple | 1 photo(s)
Author: p***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My daughter was so happy I recommend
Color: Mauve Purple
Author: 4***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: is so nice this tablet
Color: Mauve Purple | 1 photo(s)