Author: m***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
Color: Clear
Price: 29kr
| Material | PMMA |
| Color | Clear |
| Length | Short |
| Season | Winter |
| Style | Y2K |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | Bare Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 1.5 cm |
| Length | 21 cm |
| Width | 5.5 cm |
| SKU | sb2403197304606368 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
Color: Clear
Author: k***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Parfait comme sur la photo 🙂 📷
Color: Clear
Author: 4***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Uvidím až vyzkosim ale vypadají dobře
Color: Clear | 2 photo(s)
Author: 3***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Πολύ καλό
Color: Clear | 1 photo(s)