Author: f***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's good i won this from game
Color: Black
Price: 1 130kr
| Charger | Not include a charger |
| Batteries Included | Yes |
| Display Size | 6.56" |
| Color | Black |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Model | Blackview Wave 9C |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw25091717424920519 |
Author: f***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's good i won this from game
Color: Black
Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: El producto ha llegado en el tiempo estimado y en perfectas condiciones . CTT ha hecho un buen trabajo.
Color: Black | 3 photo(s)
Author: g***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: va muy bien el movóviles un regalo para mmí hija
Color: Black
Author: j***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es precioso igual que en la foto
Color: Blue