Author: h***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love the nail stickers, so easy to use and look amazing
Color: Multicolor
Price: 23kr
| Material | PET |
| Pattern Type | Christmas |
| Style | Simple |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| Height | 0.3 cm |
| Length | 8 cm |
| Width | 6 cm |
| SKU | sb260128172935060953898 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: h***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love the nail stickers, so easy to use and look amazing
Color: Multicolor
Author: x***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful nail decals!
Color: Multicolor
Author: x***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tetszik olyan kinezetre mint vartam
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: L***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Multicolor | 1 photo(s)