Author: j***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good for my coolor face
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 37kr
Original Price: 59kr
one-size
Get ready to amplify your pout with a burst of vibrant color and irresistible plump! This glossy wonder not only enhances your lips with medium, flattering shades but also gives them a fuller, more luscious look. Perfect for adding a touch of glam and a whole lot of confidence to any look.
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| Length | 1.24 cm |
| Width | 1.24 cm |
| Height | 12.54 cm |
| Net Weight | 1.5 g |
| SKU | sb25060904874154136 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: j***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good for my coolor face
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: s***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: veary goood couler like it and goof
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: j***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super nice and spicy
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Applies so smoothly, blends perfectly and very pigmented
Color: Multicolor | Size: one-size