Price: 4 994kr
| Color | Blue |
| RAM | 6G |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Screen Size | 6.1" |
| Rear Camera | 12MP |
| Front Camera | 12MP |
| Version | US Version |
| Condition | Refurbished |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Phone Battery Capacity | 3279mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260204140537676431014 |