Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Used these for prom. They were absolutely beautiful!! No one knew they were fake.
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Price: 59kr
Original Price: 62kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 145 g |
| Length | 61 cm |
| Width | 19 cm |
| SKU | sb2307202866558759 |
Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Used these for prom. They were absolutely beautiful!! No one knew they were fake.
Color: Multicolor | 2 photo(s)
Author: m***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 10/10 really nice smooth and looks like real hair
Color: Chocolate Brown | 2 photo(s)
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The hair was perfect, I like it a lot, it has a soft texture✨✨✨✨✨✨💁🏻♀️
Color: Chocolate Brown
Author: n***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The product is great, I liked it very much, I recommend it
Color: Chocolate Brown | 1 photo(s)