Author: t***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muy buena calidad
Color: Black | Size: one-size
Price: 263kr
one-size
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Driver Unit | 50mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Noise Cancelling | None |
| Features | Button Control |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| SKU | se2311243843868286 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: t***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muy buena calidad
Color: Black | Size: one-size
Author: k***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: moc pěkné odpovídá obrázku
Color: Black | Size: one-size