Author: T***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute and pretty bought for a friend
Color: Gold
Price: 167kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 300 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2411226336251112 |
Author: T***a
Date:
Review: Very cute and pretty bought for a friend
Color: Gold
Author: K***x
Date:
Review: Loveeeeeeeeeeeeeeeeeee
Color: Gold
Author: l***d
Date:
Review: Got this to my Barbie look. Love the hair.
Color: Gold
Author: S***e
Date:
Review: Nice wig … just need to work out how to fit it properly
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.