Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good for the price
Color: Black | 2 photo(s)
Price: 490kr
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2412110639486962 |
Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good for the price
Color: Black | 2 photo(s)
Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very very beautiful I haven’t try it because it’s a gift for someone
Color: Black | 3 photo(s)
Author: j***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really happy with this tablet. Works well and has great resolution. Can’t stop watching my favourite series on it.
Color: Black
Author: f***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My kids love them so much
Color: Black | 3 photo(s)