Author: v***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: best investment, it has everything you need and is working very well
Color: White | Size: one-size | 2 photo(s)
Price: 125kr
Original Price: 167kr
one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Type | Nail Drills |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Height | 15.7 cm |
| Length | 7.3 cm |
| Width | 4.1 cm |
| SKU | sb2308027108721220 |
Overall Rating: 4.85/5
Author: v***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: best investment, it has everything you need and is working very well
Color: White | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: V***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality love this is very nice
Color: White | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: G***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s great that comes with multiple heads
Color: White | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: R***R
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It works amazing, very useful
Color: White | Size: one-size | 1 photo(s)