Author: u***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice
Color: Light Blue
Price: 1 445kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C36 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw25060933373799973 |
Author: u***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice
Color: Light Blue
Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good condition and better quality.😡
Color: Green | 3 photo(s)
Author: u***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice phomphone
Color: Light Blue | 1 photo(s)
Author: u***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice phone
Color: Light Blue | 1 photo(s)