Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very saticfied excellent
Color: Blue | 2 photo(s)
Price: 762kr
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Blue |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Screen Size | 10.1" |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2409263736391018 |
Overall Rating: 4.80/5
Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very saticfied excellent
Color: Blue | 2 photo(s)
Author: 3***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good for my 2 year old son
Color: Blue | 2 photo(s)
Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing for the price,really good,perfect for little ones to learn and perfect soxesizeto watch series
Color: Blue
Author: u***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This works well I love it
Color: Blue | 3 photo(s)