Author: L***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: مرتب وناعم جدا انصح بشرائه
Färg: Blå svart
Price: 118kr
Original Price: 157kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 220 g |
| Längd | 66 cm |
| Krona | 53-58 cm |
| SKU | sb25040275992256238 |
Author: L***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: مرتب وناعم جدا انصح بشرائه
Färg: Blå svart
Author: j***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like this wig, cap is ok for a larger sized head.
Färg: Blå svart
Author: i***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so super cute love ya
Färg: Blå svart
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Loveeeee itttttttttttttt
Färg: Blå svart