Author: L***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought three different Cruella wigs and I can’t de hoped which one is which haha
Color: Two-Tone | 1 photo(s)
Price: 130kr
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 180 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2303154527354585 |
Overall Rating: 4.66/5
Author: L***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought three different Cruella wigs and I can’t de hoped which one is which haha
Color: Two-Tone | 1 photo(s)
Author: E***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the color is darker than in the picture
Color: Blue | 1 photo(s)
Author: s***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: kolchi howa hadak merci bcp shein c le top top top top
Color: Pink
Author: F***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Kolchi howa hadak merci bcp shein c le top top top top top top
Color: Pink