Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good fitness. the product is a good product and I love it
Color: S1
Price: 208kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 80 g |
| Length | 7.62 cm |
| Crown | 54.61 cm |
| SKU | sb2408234448753983 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6484190 people said the quality is very good!
Author: b***1
Date:
Review: good fitness. the product is a good product and I love it
Color: S1
Author: n***i
Date:
Review: Very good as in picture so much happy over that keep it up.
Color: S1
Author: t***3
Date:
Review: Nice. First great, easy to use the quality is nice too.
Color: S1
Author: p***e
Date:
Review: i have not got it yet
Color: S1
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.