Author: u***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es hilft, ich schlafe wieder
Color: Multicolor
Price: 24kr
| Material | Paper |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Belly Patch |
| Length | 8.5 cm |
| Width | 12.5 cm |
| Height | 1.2 cm |
| SKU | sb260314120182524343862 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: u***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es hilft, ich schlafe wieder
Color: Multicolor