Author: a***9
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Delivered and screen broke
Color: Pink
Price: 993kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Orange |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251121027009567530 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 2972962 people said the quality is very good!
Author: a***9
Date:
Review: Delivered and screen broke
Color: Pink
Author: 1***0
Date:
Review: عجبت بنتي كتراا وتمن مناسب
Color: Pink
Author: t***3
Date:
Review: bellooooo ...... Ottimo per i bambini .....
Color: Pink
Author: m***a
Date:
Review: bellissimo, ottime funzionalità, schermo abbastanza grande... che dire shein stupisce sempre...
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.