Author: s***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nothing special but good for £20 I wouldn’t buy it for more than £20 as it’s little slow. Good for little children for holiday ect..
Color: Pink | 1 photo(s)
Price: 590kr
Original Price: 626kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Rubber |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260109105749351150881 |
Overall Rating: 4.83/5
Author: s***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nothing special but good for £20 I wouldn’t buy it for more than £20 as it’s little slow. Good for little children for holiday ect..
Color: Pink | 1 photo(s)
Author: o***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good item and perfect size
Color: Pink
Author: 4***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The kids love them never off it 😂😂😂😂
Color: Pink
Author: 4***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The kids over the moon
Color: Blue