Author: a***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its soo cute and just like the picture would defintly reccomend to buy it
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 96kr
one-size
| Material | PP |
| Pattern Type | Striped |
| Shapepattern | Round |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 23 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 5 cm |
| SKU | sb2108171212951777 |
Author: a***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its soo cute and just like the picture would defintly reccomend to buy it
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: i***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it and it’s a complete combo
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality is topnotch I love it and it's exactly what is in the picture
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: t***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It so beautiful and nice
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)