Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great for the price, sound quality is ok.
Color: RM-05A | Size: Beige | 1 photo(s)
Price: 50kr
White
Beige
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | RM-05A |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | Type-C |
| SKU | se260106115200203914465 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great for the price, sound quality is ok.
Color: RM-05A | Size: Beige | 1 photo(s)
Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tested. Word good. Hear loudly. Beatiful color
Color: RM-05A | Size: Beige | 1 photo(s)
Author: 4***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These are good quality and I love it for the price
Color: RM-05A | Size: Beige | 1 photo(s)
Author: y***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good very nice 😊
Color: RM-05A | Size: White