Author: a***9
Date:
Review: so cute i got it just to make my cart cheaper, but its nice
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 26kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Square |
| Style | Y2K |
| Festivals | New Year |
| Batteries Included | No |
| Height | 10 cm |
| Length | 18 cm |
| Width | 8 cm |
| SKU | sb2407044696550087 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 7961494 people said the quality is very good!
Author: a***9
Date:
Review: so cute i got it just to make my cart cheaper, but its nice
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***r
Date:
Review: very nice i would buy again
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***6
Date:
Review: very nice design and true to colour
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: b***o
Date:
Review: Absolutely love this item! The quality is amazing and it looks just like the pictures!Highly recommend!
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.